Top

آمریکا برادر قاسم سلیمانی و سازمان‌ زندان‌های تهران را برای نقض حقوق بشر تحریم کرد

April 14, 2017 by · Comments Off on آمریکا برادر قاسم سلیمانی و سازمان‌ زندان‌های تهران را برای نقض حقوق بشر تحریم کرد 

Solimaniwebصدای آمریکا – سخنگوی کاخ سفید خبر داد یکی از مقام های سازمان زندان های ایران و اداره کل زندان های تهران به خاطر نقض حقوق بشر مورد تحریم قرار گرفته اند. شان اسپایسر روز پنجشنبه ۲۴ فروردین در نشست خبری با خبرنگاران گفت وزارت خزانه‌داری آمریکا در تازه ترین لیست تحریم ها، نام «سهراب سلیمانی» سرپرست معاونت امنیتی و انتظامی سازمان زندان‌ها و اداره کل زندان‌های تهران را قرار داده است. به گفته سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، سهراب سلیمانی، برادر قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران است. آقای سلیمانی بیش از یک دهه مدیر کل سازمان زندان های استان تهران بود و از سال گذشته به سمت سرپرست معاونت امنیتی و انتظامی سازمان زندان ها منصوب شد. سایت وزارت خزانه‌داری آمریکا روز پنج‌شنبه در بیانیه ای اعلام کرد دلیل تحریم جدید، «نقض جدی حقوق بشر» در ایران است.

Read more

کشف جسد اولین قاضی زن مسلمان آمریکا در رودخانه هودسن

April 14, 2017 by · Comments Off on کشف جسد اولین قاضی زن مسلمان آمریکا در رودخانه هودسن 

judgewebبی بی سی – جسد شیلا عبدالسلام، اولین قاضی زن سیاه‌پوستی که در دادگاه عالی نیویورک کار می‌کرد در رودخانه هودسن پیدا شده است. گفته شده که این زن ۶۵ ساله اولین قاضی مسلمان زن در آمریکا بوده است. پلیس نیویورک گفته که جسد او را پس از آن که از طریق تلفن به آنها خبرداده شد، روز چهارشنبه ۱۲ آوریل (۲۳ فروردین) از آب بیرون کشیدند. به گفته پلیس همسر خانم عبدالسلام مفقود شدن او را گزارش کرده بود. پلیس نیویورک گفته است که خانواده او هویتش را شناسایی کردند و تحقیقات در مورد علت مرگ او آغاز می‌شود. پلیس همچنین گفته است که بدن خانم عبدالسلام کاملا پوشیده بود و آثاری از ضرب و شتم دیده نمی‌شد.

Read more

رئیس سیا حمله به سوریه را هشدار به ایران دانست

April 14, 2017 by · Comments Off on رئیس سیا حمله به سوریه را هشدار به ایران دانست 

Ciawebصدای آلمان – مایک پومپئو رئیس سازمان اطلاعات و امنیت برون‌مرزی آمریکا، سیا، حمله موشکی این کشور به سوریه را هشداری به ایران دانسته است. او همچنین از سایت افشاگر ویکی‌لیکس با عنوان “سازمان امنیت دشمن” نام برده است. روز پنج‌شنبه ۱۳ آوریل (۲۴ فروردین) مایک پومپئو رئیس سازمان سیا برای اولین بار پس از به دست گرفتن این مقام، یک سخنرانی عمومی ایراد کرد. او در این سخنرانی که در مرکز تحقیقات استراتژیک بین‌المللی ایراد شد، حمله موشکی آمریکا به سوریه را هشداری به ایران دانست مبنی بر اینکه ایالات متحده آماده استفاده از زور برای حفاظت از منافع ملی‌اش است. پومپئو از موضوع پرتاب ۵۹ موشک آمریکا به یک پایگاه نظامی در سوریه که به گفته او محل شروع بمباران شیمیایی شهر خان‌شیخون بوده است، برای حمله به توافق اتمی با ایران استفاده کرد. 

Read more

US Doctor Arrested in Michigan on FGM Charges

April 14, 2017 by · Comments Off on US Doctor Arrested in Michigan on FGM Charges 

Read more

Bottom