Top

The Fijian villages that require approval to enter

August 31, 2017 by · Comments Off on The Fijian villages that require approval to enter 

Read more

خلبان به دلیل اخراج پناهجوی افغان از پرواز سرباز زد

August 31, 2017 by · Comments Off on خلبان به دلیل اخراج پناهجوی افغان از پرواز سرباز زد 

Aeroplane_97612799_040988738-1بی بی سی – یک پناهجوی افغان که درخواست پناهندگی او در بریتانیا رد شده و قرار بود به افغانستان برگردانده شود، پس از آنکه خلبان از پرواز سرباز زد، در بریتانیا مانده است. صمیم بیگزاد، ۲۲ ساله، دوسال پیش به منظور پیوستن به پدرش که درخواست پناهندگی‌اش در بریتانیا پذیرفته شده بود، از راه‌های غیرقانونی وارد بریتانیا شد. زمانی که او در وضعیت آشفته وارد هواپیما در فرودگاه هیترو شد، خلبان شرکت هواپیمایی ترکیه تصمیم گرفت که در اعتراض به اخراج او، پرواز نکند. این پناهجو به مرکز اخراج مهاجران منتقل شده است. آقای بیگزاد از اردوگاه مهاجران کاله در شمال فرانسه به بریتانیا آمده بود.

Read more

افزایش قیمت بنزین در آمریکا؛ هاروی چند پالایشگاه را به تعطیلی کشاند

August 31, 2017 by · Comments Off on افزایش قیمت بنزین در آمریکا؛ هاروی چند پالایشگاه را به تعطیلی کشاند 

 TerxaswebBenzinTexasBenzinoptimalBenzinweb1F757ACC-F209-4F0A-A529-9B61BA365EA0_cx0_cy10_cw0_w1023_r1_sصدای آمریکا –
در حالی که طوفان گرمسیری هاروی نزدیک به یک چهارم از ظرفیت پالایشگاهی آمریکا را به تعطیلی کشانده، روز چهارشنبه قیمت بنزین برای فروش آتی، به بالاترین میزان خود در دو سال گذشته رسید اما قیمت نفت کاهش یافت. خبرگزاری رویترز تخمین زده که طوفان هاروی باعث تعطیلی پالایشگاه هایی با ظرفیت چهار میلیون و ۲۰۰ هزار بشکه در روز شده است. این میزان ۲۳ درصد از کل تولید روزانه آمریکاست. روز چهارشنبه قیمت هر گالن بنزین در آمریکا برای فروش آتی با شش و نیم درصد افزایش به یک دلار و ۹۱ سنت رسید.

Read more

روحانی: نمی شود مدیران ارشد کشور تنها از یک مذهب باشند

August 31, 2017 by · Comments Off on روحانی: نمی شود مدیران ارشد کشور تنها از یک مذهب باشند 

Rohaniweb_97608030_9f9e723e-4de1-4663-ad04-248c5f2e7713بی بیی سی – حسن روحانی رئیس جمهور ایران گفت: “نمی‌شود که بگوییم مدیران ارشد کشور، تنها از یک مذهب باشند و بقیه را کنار بگذاریم.” آقای روحانی در سخنانی در شامگاه چهارشنبه ۸ شهریور افزود: “اگر بناست آنها [اقلیت های مذهبی] به تکالیف‌شان مانند رفتن به سربازی و پرداخت مالیات مانند سایر مردم عمل کنند، باید از امتیازات یکسان نیز برخوردار باشند.” رئیس جمهور ایران سه شنبه شب، در گفتگویی تلویزیونی از دستور خود به وزارتخانه ها برای استفاده از زنان و جوانان در پست های مدیریتی سخن گفته و بر ضرورت استفاده از “اقوام و مذاهب مختلف” در “بخش‌های مدیریتی” تاکید کرده بود. با وجود این، او دیشب در پاسخ به این سوال که “آیا همان‌طور که برای استفاده بیشتر از بانوان و جوانان در سطوح مختلف مدیریتی مصوبه ابلاغ شده در خصوص اقوام و مذاهب هم ابلاغ خواهد شد؟” جواب مشخصی نداد. وی در جواب خود به آن پرسش، به ذکر این توضیح کلی بسنده کرد که: “نسبت به مذاهب مختلف در دولت یازدهم و دوازدهم تأکید داشتیم. “

Read more

Bottom