Top

تعداد کشته های توفان هاروی به ۳۱ نفر رسید؛ انفجار یک کارخانه شیمیایی در هیوستون

September 1, 2017 by · Comments Off on تعداد کشته های توفان هاروی به ۳۱ نفر رسید؛ انفجار یک کارخانه شیمیایی در هیوستون 

صدای آمریکا

Read more

نگرانی گزارشگر سازمان ملل از وضعیت زندانیان رجایی‌شهر

September 1, 2017 by · Comments Off on نگرانی گزارشگر سازمان ملل از وضعیت زندانیان رجایی‌شهر 

Jahabgiriweb19365493_303صدای آلمان – گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر ایران نسبت به پیامدهای اعتصاب غذای زندانیان سیاسی در ایران و بی‌توجهی مسئولان جمهوری اسلامی به نیازهای پزشکی و درمانی زندانیان ابراز نگرانی کرده است. خبرگزاری فرانسه روز ۳۱ اوت (۹ شهریور) از نگرانی شدید عاصمه جهانگیر نسبت به وضعیت سلامتی زندانیان سیاسی که در اعتراض به شرایط حبس خود دست به اعتصاب غذا زده‌اند، گزارش داد. عاصمه جهانگیر، گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر ایران نسبت به تداوم شکنجه و بدرفتاری با زندانیان سیاسی پس از انتقال آن‌ها به بند امنیتی زندان رجایی‌شهر ابراز نگرانی کرده است.

Read more

ایران به کره جنوبی نباخت و رکورد ۱۱۰۸ دقیقه بدون گل را شکست

September 1, 2017 by · Comments Off on ایران به کره جنوبی نباخت و رکورد ۱۱۰۸ دقیقه بدون گل را شکست 

Football752CE105-579B-4B80-946D-7693CE3B1B74_cx0_cy3_cw0_w1023_r1_sصدای امریکا – مسابقه تیم های فوتبال ایران و کره جنوبی که روز پنجشنبه در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ در سئول برگزار شد با مساوی بدون گل پایان یافت تا تیم ملی ایران رکورد ۱۱۰۸ دقیقه بازی در مقدماتی جام جهانی بدون گل خورده را بشکند. تیم ملی ایران در ۱۲ بازی انتخابی مقدماتی جام جهانی روسیه هیچ گلی از رقبا دریافت نکرد. کره جنوبی برای قطعی کردن صعود خود، نیاز به پیروزی مقابل ایران داشت اما با وجود اخراج سعید عزت اللهی هافبک ایران در دقیقه ۵۳ نتوانست ایران را شکست بدهد.

Read more

کشته شدن دانش‌آموزان نخبه در اثر واژگونی اتوبوس

September 1, 2017 by · Comments Off on کشته شدن دانش‌آموزان نخبه در اثر واژگونی اتوبوس 

Studentsweb18495338_303ایسنا – بار دیگر نخبگان نوجوان ایرانی به کام مرگ فرو رفتند. واژگونی اتوبوس حامل دختران نخبه دانش‌آموز در استان هرمزگان ایران، ۹ کشته و ۳۳ زخمی بر جای گذاشت. حال ۱۳ تن از مصدومان وخیم گزارش شده است. بار دیگر نخبگان نوجوان ایرانی به کام مرگ فرو رفتند. واژگونی اتوبوس حامل دختران نخبه دانش‌آموز در استان هرمزگان ایران، ۹ کشته و ۳۳ زخمی بر جای گذاشت. حال ۱۳ تن از مصدومان وخیم گزارش شده است.  خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا گزارش داده که در اولین ساعات بامداد روز جمعه ۱۰ شهریور (اول سپتامبر) اتوبوس حامل دانش‌آموزان دختر نخبه دراستان هرمزگان واژگون شده است. بر اساس این گزارش، این حادثه در ساعت ۳ و ۵۸ دقیقه بامداد روز جمعه در محور بندرعباس-داراب اتفاق افتاده و منجر به کشته شدن ۹ نفر و مصدومیت ۳۳ تن دیگر شده که حال ۱۳ تن از آنان وخیم گزارش شده است. کشته‌شدگان شامل هفت دانش‌آموز، یک مربی و نیز راننده اتوبوس هستند. 

Read more

Bottom