Top

What N. Korean Defectors Want Trump to Know

November 3, 2017 by · Comments Off on What N. Korean Defectors Want Trump to Know 

دیدگاه| او از جاسوسی نظامی برای ایران سرباز زد و به مرگ محکوم شد

November 3, 2017 by · Comments Off on دیدگاه| او از جاسوسی نظامی برای ایران سرباز زد و به مرگ محکوم شد 

Spionageweb370067B7-6B54-498C-94F0-2239040CB63F_cx27_cy0_cw73_w1023_r1_sصدای آمریکا – اتهام کار برای اسراییل و ایالات متحده به شکل روزمره در دادگاه های انقلاب ایران بدون هیچ گونه مدرکی عنوان می شود. دکتر احمد رضا جلالی که به اتهام انتقال اطلاعات دانشمندان هسته ای ایرانی به اسراییل امکان ترور آن ها را فراهم کرده است، هفت سال قبل از انقلاب پنجاه و هفت در تبریز متولد شده بود. او در ۲۸ سالگی از دانشگاه تبریز فارغ التحصیل و به عنوان عضو انستیتو تحقیقات بلایای طبیعی بر روی پروژه هایی برای وزارت بهداشت و درمان جمهوری اسلامی ایران کار می کرد. او حدود دوازده سال پیش مسول بخش مدیریت فجایع وزارت رفاه و تامین اجتماعی ایران بود.

Read more

سازمان ملل: در جهان ۱۰ میلیون انسان بی‌تابعیت از حقوق شهروندی محروم‌اند

November 3, 2017 by · Comments Off on سازمان ملل: در جهان ۱۰ میلیون انسان بی‌تابعیت از حقوق شهروندی محروم‌اند 

Uwebafghs01فیبلیپ گراندی، کمیساریای عالی پناهندگی در ژنو اعلام کرده که در سراسر جهان ۱۰ میلیون انسان بدون تابعیت از حقوق شهروندی محروم مانده‌اند. به گفته کمیساریای عالی پناهندگی در ژنو ۱۰ مییون انسان که از تابعیت هیچ کشوری برخوردار نیستند در بسیاری از کشورهای جهان از حق آموزش و درمان بی‌بهره مانده‌اند و این امکان هم از آن‌ها سلب شده که از امکان اشتغال فراخور توانایی‌هایشان بهره‌مند شوند. علاوه بر این به گفته فیلیپ گراندی، انسان‌هایی که فاقد تابعیت‌اند، نمی‌توانند حساب جاری در بانک‌ها باز کنند و حق مالکیت هم از آن‌ها سلب شده است. مجلس شورای اسلامی در ۱۳ اردیبهشت سال جاری با تصویب ماده‌ای به دولت روحانی اجازه داد به «همسران، فرزندان و والدین شهدای دارای تابعیت خارجی (غیرایرانی) که به شهادت رسیده‌اند، حداکثر یک سال پس از تقاضای تابعیت، تابعیت ایرانی اعطا کند.»

Read more

November 3, 2017 by · Comments Off on  

MosadeghwebB65B2C7B-406F-4B60-BDD3-D98DE3BADB1F_w1023_r1_sصدای آمریکا -آیت الله علی خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی ایران روز پنجشنبه در یکی دیدار عمومی اشاره ای به دکتر محمد مصدق نخست وزیر رژیم پیشین ایران کرد و هرچند سعی داشت با ذکر نام او، بر «دشمنی آمریکا» با ایران تاکید کند، اما این مقایسه او با واکنش هایی از سوی کاربران ایرانی روبرو شد. با اینکه انقلابیون ایرانی در مبارزه با رژیم شاه از مصدق بارها نام می بردند اما بعد از پیروزی انقلاب سال ۵۷،، مقام های جمهوری اسلامی ایران به مصدق و پیروانش بی مهری کرده اند.

Read more

Bottom