Top

Iranian Officials Deny Alleged Ties to al-Qaida

November 7, 2017 by · Comments Off on Iranian Officials Deny Alleged Ties to al-Qaida 

Read more

روزنامه های تهران: بوی جنگ می آید، متین باید بود

November 7, 2017 by · Comments Off on روزنامه های تهران: بوی جنگ می آید، متین باید بود 

SoudiArabia_98643021_1_etemad-1مسعود بهنود – بی بی سی – روزنامه های امروز تهران، سه شنبه ۱۶ آبان در مقالات خود از افزایش تنش در میان دولت های منطقه ابراز نگرانی کرده و با اشاره به رفتار افراطی ولیعهد جوان سعودی از دولت خواسته اند همچنان به رفتار سنجیده خود ادامه دهد. همزمان با انتقاد روزنامه ها از تیتر گزارش دیروز روزنامه کیهان، این روزنامه در تیتر اول خود از منتقدان خواسته به جای نگرانی برای برج های شیشه ای دوبی به فکر کودکان گرسنه و زخمی یمن باشند.

Read more

دولت پرزیدنت ترامپ «وضعیت اضطراری ملی» علیه ایران را تمدید کرد

November 7, 2017 by · Comments Off on دولت پرزیدنت ترامپ «وضعیت اضطراری ملی» علیه ایران را تمدید کرد 

Trumpweb3E1503DD-63C5-486B-A7FF-61D9D7C46316_cx0_cy7_cw0_w1023_r1_s صدای آمریکا – کاخ سفید آمریکا روز دوشنبه در بیانیه ای اعلام کرد که دولت پرزیدنت دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده بار دیگر «وضعیت اضطراری ملی» در برابر ایران را تمدید کرده است. رؤسای جمهوری آمریکا فرمان وضعیت اضطراری ملی را علیه کشور یا گروه‌هایی صادر می‌کنند که یک تهدید غیرمعمول یا فوق العاده علیه امنیت ملی ایالات متحده محسوب می‌شوند. باراک اوباما رئیس جمهوری پیشین ایالات متحده سال گذشته قانون «وضعیت اضطراری ملی» در برابر ایران و چند کشور دیگر را به مدت یک سال دیگر تمدید کرده بود.

Read more

هشدار جان کری در مورد عواقب رد برجام

November 7, 2017 by · Comments Off on هشدار جان کری در مورد عواقب رد برجام 

JohnKeriweb37153719_303جان کری، وزیر امور خارجه پیشین آمریکا، در اندیشکده جهانی “چتم هاوس” در لندن به کنگره آمریکا هشدار داد که رد برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) از طرف آمریکا عواقب خطرناکی خواهد داشت. کری روز دوشنبه (۱۵ آبان / ۶ نوامبر) به همراه کاترین اشتون، مسئول پیشین اتحادیه اروپا در سیاست خارجی و امور امنیتی، در اندیشکده جهانی “چتم هاوس” در لندن حضور یافت. او اعلام کرد که منتقدان برجام و شخص رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرده‌اند که ایران روح برجام را نقض کرده است. کری اما به عنوان یکی از کسانی که این توافق را اجرایی کرده می‌گوید برجام یک توافق است و بر اساس ساختار موجود خود حفظ می‌شود و نمی‌توان سخن از روح برجام به میان آورد. او گفت عدم تایید پایبندی ایران به برجام توسط ترامپ بدون توجه به واقعیت‌های برجام است.

Read more

Bottom