Top

‘Leonardo da Vinci artwork’ sells for record $450m

November 16, 2017 by · Comments Off on ‘Leonardo da Vinci artwork’ sells for record $450m 

Monaliza_98772674_043025885BBC – A 500-year-old painting of Christ believed to have been painted by Leonardo da Vinci has been sold in New York for a record $450m (£۳۴۱m). The painting is known as Salvator Mundi (Saviour of the World). It is the highest auction price for any work of art and brought cheers and applause at the packed Christie’s auction room. Leonardo da Vinci died in 1519 and there are fewer than 20 of his paintings in existence.

Read more

گزارش نیویورک تایمز| من زنده ام: سوگواری نجات یافتگان زلزله ایران و تقلای دولت

November 16, 2017 by · Comments Off on گزارش نیویورک تایمز| من زنده ام: سوگواری نجات یافتگان زلزله ایران و تقلای دولت 

Read more

انتقاد تند از سیاستمداران آلمانی بعد از پهن فرش قرمز برای شرکت‌های ایرانی

November 16, 2017 by · Comments Off on انتقاد تند از سیاستمداران آلمانی بعد از پهن فرش قرمز برای شرکت‌های ایرانی 

GermanyDritik778FCDFD-0FC9-414C-A570-A71E324A9B52_w650_r1_sصدای آمریکا – کارشناسان حقوق بشری و سازمان های غیر دولتی که در پی توقف حمایت ایران از تروریسم و فعالیت های غیرقانونی هسته ای اش هستند یک فوروم بانکی در آلمان را که با حضور سیاستمداران و نهادهای دولتی برگزار شده و مشوق تجارت در جمهوری اسلامی ایران است زیر فشارهای شدیدی گذاشته اند. جروسلم پست نوشت: اولریک بکر، سخنگوی سازمان غیر دولتی «بمب را متوقف کنید»، می گوید: «این فوروم بانکی مایه رسوایی است. بانکداران و سیاستمداران آلمانی برای رژیمی فرش قرمز پهن کرده اند که مسول گریز میلیون ها نفر از سوریه و عراق است.» «پنجمین فورم بانکی و تجارتی ایران و اروپا» طی پانزدهم و شانزدهم نوامبر در فرانکفورت برگزار می شود.

Read more

با گذشت چهار روز از زلزله، مردم قصرشیرین آب ندارند

November 16, 2017 by · Comments Off on با گذشت چهار روز از زلزله، مردم قصرشیرین آب ندارند 

EarthquakGasrshirinzelzeleh-2زمانه – فرامرز اکبری، فرماندار قصرشیرین گفته که این شهرستان با وجود این‌که از شرایط بحرانی زلزله خارج شده است اما آب آن همچنان قطع است. اکبری گفت: «در حال حاضر مشکل اصلی مردم ‌قصرشیرین آب‌رسانی و قطع آب لوله‌کشی است. پس از زلزله اخیر در قصرشیرین و روستاهای اطراف آبرسانی به شکل سیار انجام می‌شود، اما به‌گفته فرماندار قصرشیرین منابع آب در بخش وسیعی از مناطق اطراف این شهرستان به علت زلزله آلوده و کدر است و به همین دلیل تانکرهای آب باید آب مورد نیاز را از مناطق دورتری تهیه کنند و در اختیار مردم قرار دهند. لوله‌ها و شبکه‌های آب‌رسانی قصرشیرین و اطراف آن در جریان زلزله آسیب دیده‎اند.

Read more

Bottom