Top

British Lawmakers React With Fury to Trump Tweets

November 30, 2017 by · Comments Off on British Lawmakers React With Fury to Trump Tweets 

Read more

واشنگتن پست: افزایش بیماری ایدز در ایران ناشی از سکس در میان جوانان است

November 30, 2017 by · Comments Off on واشنگتن پست: افزایش بیماری ایدز در ایران ناشی از سکس در میان جوانان است 

aidaswebBF2DC180-D7D8-4EC8-AEF9-C18E6AC6071A_cx0_cy6_cw0_w650_r1_sصدای آمریکا – نگرانی امروز عاطفه عظیمی روانپزشک، و اعضای گروه امداد او در ایران موسوم به «انجمن احیا ارزش ها» در باره شیوع ایدز از استفاده متعدد از سرنگ تزریق هروئین نیست که از آن سوی مرز در افغانستان قاچاق می شود. روزنامه واشنگتن پست در گزارشی نوشت: افزایش شمار افراد اچ آی وی مثبت ناشی از روابط جنسی جوانان پیش از ازدواج از آن جا نگران کننده است که بسیاری از افراد آلوده شده به این ویروس از آن هیچ اطلاعی ندارند. در ایران آموزش روابط جنسی سالم پیش از ازدواج یک تابو محسوب می شود. بر مبنای آمار دولتی در ایران حدود ۶۶ هزار نفر از جمعیت هشتاد میلیونی ایران اچ آی وی دارند که حدود ۳۰ هزار تن از آن ها هیچ اطلاعی درباره این ویروس ندارند.

Read more

توکلی قول افشاگری داد: چه کسانی از امتیازات مالی بهره بردند

November 30, 2017 by · Comments Off on توکلی قول افشاگری داد: چه کسانی از امتیازات مالی بهره بردند 

Financialweb16489760_303صدای آلمان – احمد توکلی درباره تخلفات مؤسسه “ثامن‌الحجج” افشاگری کرد. به گفته او این مؤسسه امکانات مالی گسترده‌ای را در اختیار صاحبان قدرت قرار داده است. اعضای هیئت رسیدگی به تخلفات این موسسه غیرمجاز زیر فشار شدید قرار گرفته بودند. حمد توکلی، رئیس هیئت مدیره “سازمان مردم‌نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت”، از استعفای جمعی اعضای هیئت رسیدگی به تخلفات مؤسسه اعتباری “ثامن‌الحجج” خبر داد. به گفته او این افراد قبل از استعفا زیر فشار شدید قرار گرفته بودند. آقای توکلی روز سه‌شنبه (۷ آذر / ۲۸ نوامبر) در جمع خبرنگاران رسانه‌ها تصریح کرد که “تسهیلات این مؤسسه غیرمجاز” به طور عمده به “فرزندان علما، شخصیت‌های سیاسی و قضات باسابقه” تعلق گرفته است.

Read more

دیدار فرماندهان کل ارتش و سپاه پاسداران: تأکید بر توسعۀ قدرت نظامی

November 30, 2017 by · Comments Off on دیدار فرماندهان کل ارتش و سپاه پاسداران: تأکید بر توسعۀ قدرت نظامی 

رادیو فرانسه – Sepahwerbarmee_et_sepahدر چارچوب مراسم و دیدارهایی که به مناسبت هفتۀ بسیج برگزار شد (از ٣٠ آبان)، فرماندهان کل سپاه پاسداران و ارتش با هم دیدار کردند. خبرگزاری‌های رسمی ایران می‌نویسند که این دیدار در جهت افزایش هماهنگی میان دو نیرو و همچنین گسترش توان نظامی صورت گرفته است.روز چهارشنبه ٨ آذر/٢٩ نوامبر، سرلشکر عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی به ستاد فرماندهی کل سپاه رفت و با سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران دیدار کرد.  همۀ خبرگزاری‌های ایرانی متن مشابهی را در بارۀ این ملاقات منتشر کرده و نوشته‌اند که طرفین با ابراز خرسندی “از برچیده شدن بساط خلافت خودخواندۀ داعش”، در بارۀ افزایش هماهنگی میان ارتش و سپاه و همچنین در جهت “توسعۀ قدرت در عرصه‌های زمینی، دریایی، هوایی و موشکی” گفتگو کرده‌اند.

Read more

Bottom