Top

Iran Caught in Global Cyber Attack That Left US Flag on Screens

April 8, 2018 by · Comments Off on Iran Caught in Global Cyber Attack That Left US Flag on Screens 

پرسپولیس برای دومین سال پیاپی قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران شد

April 8, 2018 by · Comments Off on پرسپولیس برای دومین سال پیاپی قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران شد 

پرسپولیس تهران برای دومین سال پیاپی قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران شد. سرخپوشان پایتخت، شنبه ۱۷ فروردین در مشهد به دیدار تیم پدیده رفتند. این دیدار تا دقیقه ۷۶ بدون گل در جریان بود اما ضربه سر وحید امیری طلسم دروازه پدیده را شکست تا پرسپولیس قهرمانی اش را در این فصل و در سه بازی مانده به پایان رقابتها مسجل کند. بازیکنان برانکو ایوانکوویچ همانند فصل پیش قهرمانی شان را در هفته بیست و هفتم به دست آوردند. پرسپولیس با این سه امتیاز ۶۰ امتیازی شد تا با ۱۲ امتیاز بیشتر از ذوب آهن، تیم دوم جدول رده بندی لیگ برتر، قهرمان شود.

Read more

جمشید شیرانی، پزشک ایرانی تبار، موفق به دریافت جایزه پارکر جی پالمر آمریکا شد

April 8, 2018 by · Comments Off on جمشید شیرانی، پزشک ایرانی تبار، موفق به دریافت جایزه پارکر جی پالمر آمریکا شد 

صدای آلمان – دکتر جمشید شیرانی، پزشک ایرانی تبار متخصص قلب، موفق به دریافت جایزه پرارزش پارکر جی پالمر شد. شورای اعتباربخشی آموزش فارغ التحصیلان پزشکی آمریکا، مشهور به ای سی جی ام ای ACGME می‌گوید، دلیل اعطای این جایزه، نوآوری و شهامت او در ارائه شیوه های نوین آموزشی در تشخیص و درمان بیماری‌های قلب است. دکتر شیرانی در گفت و گو با صدای آمریکا درباره برنامه آموزشی که مدیریت آن را بر عهده دارد، با بیان اینکه این برنامه را خود او هفت سال پیش آغاز کرد، گفت: «هدف من این بود که قبل از آغاز برنامه، تمام اصول آموزشی جدید در آن گنجانده شده باشد.» به گفته او، اهدافی از این برنامه آموزشی که مورد توجه سازمان ای سی جی ام ای قرار گرفته یکی این است که آموزش در این برنامه مستقل از نیازهای خدماتی سیستم باشد و دیگر اینکه توجه خاصی به خلاقیت فردی شده و آخر اینکه بیمار در مرکز فعالیت‌های آموزشی قرار گیرد.

Read more

سقوط لحظه به لحظه پول ملی؛ هجوم مردم به صرافی‌ها

April 8, 2018 by · Comments Off on سقوط لحظه به لحظه پول ملی؛ هجوم مردم به صرافی‌ها 

زمانه – افزایش نرخ ارزهای خارجی در ایران شتابی بی‎سابقه‎ای گرفته و ارزش پول ملی تضعیف شده است. بنابر گزارش رسانه‎های داخلی در آخرین ساعات یکشنبه ۱۹ فروردین، بهای دلار ۵۷۳۰ تومان و یورو ۶۸۵۰ تومان رسید. برخی گزارش‎ها از هجوم مردم به صرافی ها حکایت دارد. در عین حال اغلب صرافی‎ها از اعلام قیمت خودداری می‎کنند. هادی قوامی، نماینده مجلس و عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در انتقاد به برنامه دولت برای آزادسازی قیمت دلار گفته «زمانی می گفتند قیمت واقعی دلار تومان است و اکنون دلار به ۵ هزار تومان رسیده است، با چنین استدلالی ممکن است به دلار ۸ تا ۱۲ هزار تومان برسیم». این اظهارات واکنشی بود به اظهار نظر حسام الدین آشنا، مشاور رئیس جمهوری ایران که افزایش قیمت دلار را «بحران سازی اقتصادی» خوانده بود. آشنا گفته بود: «مردم و دولت نه تسلیم بحران سازی اجتماعی دی ماه شدند و نه تسلیم بحران سازی اقتصادی، ارتباطی و اطلاعاتی اردیبهشت می شوند».

Read more

Bottom