Top

سازمان انرژی اتمی ایران : هر وقت آیت‌الله خامنه‌ای دستور دهد، برنامه احیای فردو را اعلام می‌کنیم

June 13, 2018 by · Comments Off on سازمان انرژی اتمی ایران : هر وقت آیت‌الله خامنه‌ای دستور دهد، برنامه احیای فردو را اعلام می‌کنیم 

بی بی سی

Read more

مجلس کانادا سپاه پاسداران ایران را در لیست تروریستی قرار داد؛ رای نخست وزیر کانادا

June 13, 2018 by · Comments Off on مجلس کانادا سپاه پاسداران ایران را در لیست تروریستی قرار داد؛ رای نخست وزیر کانادا 

مجلس عوام کانادا در یک رای گیری تازه خود علاوه بر اینکه از دولت این کشور خواست همه مذاکرات با جمهوری اسلامی ایران را متوقف کند، تصویب کرد که نام سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی کانادا قرار بگیرد. رای گیری در مجلس عوام کانادا سه شنبه برگزار شد و از نکات مهم آن همراهی دولت لیبرال کانادا با این رای گیری بود. طرح جدید توسط «گارنت جینیوس»، نماینده محافظه‌کار مجلس عوام کانادا پیشنهاد شده بود. در زمان رای گیری که به صورت قیام برگزار شد، ابتدا هم حزبی‌های آقای «جینیوس» برخاستند اما «جاستین ترودو» نخست وزیر کانادا از حزب مقابل‌ (لیبرال) نیز قیام کرد. رای آقای ترودو از این جهت اهمیت دارد که دولت او خواستار از سرگیری روابط با ایران است.

Read more

شاکیان سعید طوسی دست به دامان دادگاه ترکیه شدند

June 13, 2018 by · Comments Off on شاکیان سعید طوسی دست به دامان دادگاه ترکیه شدند 

روزنامه شرق گزارش داده که پدر یکی از کودکانی که سعید طوسی او را آزار جنسی داده مراحل اداری ثبت شکایت از قاری محبوب رهبر جمهوری اسلامی در کشور ترکیه را پیش برده و وزارت خارجه و کنسولگری ایران در ترکیه نیز شکایت‌نامه را امضاء کرده‌اند. پدر قربانی به شرق گفته است که پرونده سعید طوسی به زودی در ترکیه به جریان می‌افتد. محمود صادقی، نماینده اصلاح‌طلب مجلس این خبر را تأیید کرده است. یکی از قاریان کودک قرآن حدود ۱۲ سال قبل در یک اردوی قرآنی با سعید طوسی عازم ترکیه شده بود. پدر کودک پس از بازگشت فرزندش متوجه تغییر رفتار او می‌شود. بعد از یک سال حقیقت آشکار می‌گردد و پدر کودک آزاردیده از طریق دوستش متوجه می‌شود که سعید طوسی به فرزندش در سفر ترکیه تعرض جنسی کرده است. به گزارش روزنامه شرق،  حالا پدر همان کودک مراحل اداری ثبت شکایت از سعید طوسی در کشور ترکیه را پیش برده. او به شرق گفته است: «فرزندان ما زخم خورده‌اند. تا ‌جایی‌که در توان دارم و در این دنیا هستم، برای مداوای این درد تلاش خواهم کرد. فرزندان ما بچه‌های قرآنی و مذهبی هستند. این اتفاق روان آنها را رنجانده و هنوز فرزندم که حالا حدود ۲۰ سال دارد، کماکان تحت نظر روان‌شناس است و باید دارو مصرف کند.»

Read more

کواکبیان : گمرک قاچاقچی است، سپاه فقط در عرصه دفاعی قاچاق می‌کند

June 13, 2018 by · Comments Off on کواکبیان : گمرک قاچاقچی است، سپاه فقط در عرصه دفاعی قاچاق می‌کند 

رادیو فرانسه – مصطفی کواکبیان، نمایندۀ تهران در مجلس شورای اسلامی، امروز چهارشنبه ۲۳ خرداد در نشست علنی مجلس برای بررسی طرح اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، وضعیت اقتصادی کشور را اسفبار خواند و خطاب به مسئولان کشور گفت حالا که دیگر “جمشید بسم الله” و دلال ارز نداریم، پس چرا وضعیت اقتصادی کشور و مردم تا این حد اسفبار است. نمایندۀ تهران در مجلس شورای اسلامی افزود : “وضعیت معیشتی مردم اصلاً خوب نیست به طوری که شب می خوابیم و صبح بلند می شویم و می بینیم که قیمت ها زیر و رو شده اند.” کواکبیان افزود که حتا قیمت خودرو نسبت به یک ماه گذشته بیست میلیون تومان افزایش یافته است.

Read more

Bottom