Top

وزارت امور خارجه فرانسه لغو مجوز پروازهای ماهان‌ایر برای ورود به خاک فرانسه را تائید کرد

March 25, 2019 by · Comments Off on وزارت امور خارجه فرانسه لغو مجوز پروازهای ماهان‌ایر برای ورود به خاک فرانسه را تائید کرد 

رادیو فرانسه – وزارت امور خارجه فرانسه از لغو مجوز پروازهای شرکت هواپیمایی ماهان‌ایر خبر داد و تاکید کرد پروازهای این شرکت هواپیمایی از روز اول آوریل اجازه ورود به خاک فرانسه را نخواهند داشت. پیش از این شرکت هواپیمایی ماهان از توقف پروازهای این شرکت به پاریس خبر داده بود. یک مقام مسئول در وزارت امور خارجه فرانسه به خبرگزاری فرانسه گفت: مجوز پروازهای شرکت هواپیمایی ماهان از روز اول آوریل/۱۲ فروردین، به خاک فرانسه لغو می‌شود. خبرگزاری فرانسه، روز دوشنبه ۲۵ آوریل/۵ فروردین، اعلام کرد: سه منبع رسمی دیپلماتیک در فرانسه لغو مجوز پروازهای شرکت هواپیمایی ماهان برای ورود به خاک فرانسه را مورد تائید قرار دادند.

Read more

بروز سیل در شیراز ده‌ها کشته و زخمی به جا گذاشت

March 25, 2019 by · Comments Off on بروز سیل در شیراز ده‌ها کشته و زخمی به جا گذاشت 

صدای آلمان – در ادامه بروز سیل در بخش‌های متعددی از ایران، صبح روز دوشنبه، بارش شدید باران بسیاری از مردم را در بخش‌هایی از شیراز غافلگیر کرد. ورودی‌های شمال این شهر مسدود شده‌‌اند و به مسافران توصیه شده که به شیراز نیایند. سیل شدید و بی‌سابقه در شیراز حدود ۲۰۰ خودرو را در دروازه قرآن با خود برد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به علت بارش شدید باران و جاری شدن سیلاب ورودی‌های شمال شهر شیراز و دروازه قرآن مسدود شده‌اند. به گزارش مرکز اورژانش کشور در شیراز تا کنون ۱۱ نفر کشته و بیش از ۴۵ نفر زخمی شده‌اند. به گفته برخی منابع احتمال افزایش شمار آسیب‌دیدگان بسیار زیاد است.

Read more

امیوزه کردیم فورمیدابل!! هویت و یا شناسائی ایرانی هویت، شخصیت، شناسایی و یا چپور

March 25, 2019 by · Comments Off on امیوزه کردیم فورمیدابل!! هویت و یا شناسائی ایرانی هویت، شخصیت، شناسایی و یا چپور 

هوشنگ گیلک

Read more

Timeless Leadership Lessons from Cyrus the Great

March 25, 2019 by · Comments Off on Timeless Leadership Lessons from Cyrus the Great 

Ryan Holiday

Read more

Bottom