Top

تعداد کشته های توفان هاروی به ۳۱ نفر رسید؛ انفجار یک کارخانه شیمیایی در هیوستون

September 1, 2017 by  

صدای آمریکا

با گذشت تندباد و توفان هاروی از فراز شهر هیوستون، نهادهای امدادی این شهر تازه ترین تعداد کشته های ناشی از این رویداد را ۳۱ نفر اعلام کردند. همزمان، مقام هامی گویند دود بلند شده در بخشی از شهر، ناشی از انفجار یک کارخانه شیمیایی در این شهر است. فاکس نیوز روز پنجشنبه ۹ شهریور گزارش داد با پایین رفتن آب امداد و نجات و بررسی خانه به خانه در دستور کار امدادگران قرار گرفته و تاکنون مرگ ۳۱ نفر تایید شده است. به گزارش های خبری ، در یک کارخانه شیمیایی در منطقه شهر هیوستون که در پی سیل اخیر برق آن قطع شده است، امروز دو انفجار رخ داد.
شرکت آرکما در بیانیه ای اعلام کرد، دود ناشی از این انفجارها دیده شده است. مقام های پلیس منطقه گفتند، معاون اداره پلیس به علت استنشاق این دود به بیمارستان منتقل شده است.

۹  مامور دیگر پلیس ، نیز خودشان داوطلبانه برای پیشگیری به بیمارستان رفته اند. سخنگوی این شرکت علت انفجارها ها را قطع برق و ژنراتور اضطراری خواند که باعث از کارافتادگی سرد کننده ها شده است. گرچه بارندگی ناشی از توفان هاروی متوقف شده است ، اما بسیاری از مناطق در نزدیکی سدها و رودخانه ها را هنوز سیلاب فرا گرفته است.

Comments

Comments are closed.

Bottom