Top

باخت مصلحتی یک کشتی‌گیر دیگر برای قرارنگرفتن مقابل اسرائیل؛ «باید ببازی علیرضا»

November 27, 2017 by  

wringleweb8688463D-0ECC-4434-973C-D56BCC94D9FD_w650_r1_sصدای آمریکا – علیرضا کریمی کشتی گیر جوان ایران در رقابت امیدهای جوان بنا بر تصمیم مدیران تیم ملی از مدال محروم شد. روز یکشنبه ۵ آذر در ادامه مسابقات قهرمانی امیدهای جهان در لهستان، علیرضا کریمی در حالیکه در مقابل رقیب روس خود جلو بود، ظاهرا اسیر فیتیله پیچ های او شد و شکست خورد. ساعتی بعد از این مسابقه، فیلمی از دیدار او و حریف روس منتشر شد که مدیران تیم کشتی از کریمی جوان می خواهند که ببازد. در فیلم صدای فریاد می زنند «باید ببازی علیرضا!»ویدئویی از مسابقه کشتی امیدهای جهان منتشر شده که در آن کادر مدیریتی از #علیرضا_کریمی کشتی گیر ایران می خواهند که ببازد تا در مرحله بعد به رقیب اسرائیلی نخورد. او نیز در حالی که جلوست، به حریف امتیاز می‌دهد. کاربران با #باید_ببازی به این موضوع اعتراض کرده اند.

در مورد علیرضا کریمی،‌ مدیران تصمیم گرفتند در دور نخست او را ببازانند که دچار مشکل در مرحله یک چهارم نشوند و به حریف اسرائیلی نخورد. اما این مدیران یک اشتباه محاسباتی کردند. حریف روسی که کریمی را برد، در دور بعد «یوری کالاشتیکوف» اسرائیلی را برد و بعد از یک برد دیگر به فینال رسید و در نهایت طلای وزن ۸۶ کیلو را کسب کرد. چون او به فینال رسید، کریمی در گروه بازنده ها شانس بازی برای رسیدن به برنز را داشت. نکته قابل توجه این بود که او در این مرحله باید در مقابل حریف اسرائیلی حضور میافت که او به ناچار قید مسابقه را زد تا در نهایت حریف اسرائیلی با پیروزی بر رقیب روسیه سفید مقام سوم را کسب کند.

ساعتی بعد از این اتفاقات، علیرضا کریمی پستی در اینستاگرام خود گذاشت و به کنایه نوشت «آخرین سنگر سکوته، حق ما هم هیچ وقت گرفتنی نیست.»

Comments

Comments are closed.

Bottom