Top

جسد یک زن کارتن‌خواب در سطل زباله پیدا شد

December 7, 2017 by · Comments Off on جسد یک زن کارتن‌خواب در سطل زباله پیدا شد 

CatyonKhabزمانه – جسد یک زن کارتن خواب در سطل‌زباله‌ای در مشکین شهر پیدا شد. جسد که متعلق به یک زن میانسال است و در پارچه‌ای پیچیده شده بود توسط کارگران شهرداری مشکین شهر کشف شده است. رئیس امور رسانه فرماندهی انتظامی استان البرز در این باره به روزنامه ایران گفته جسد روز دوشنبه ۱۳ آذر کشف شده است. تحقیقات پلیس نشان می‌دهد این زن معتاد و بی‌خانمان بوده و پیش‌تر در خیابان‌های مشکین‌شهر در حال پرسه‌زدن دیده شده است. به گفته ایوب احمدی، فرمانده انتظامی شهرستان فردیس علائمی که نشاندهنده قتل زن کارتن‌خواب باشد دیده نشده است. به نوشته روزنامه ایران، بی‌خانمانان زن و مرد و حتی نوجوان در چندین محله کرج روز و شب خود را در آلونک‌ها سپری می‌کنند.

روشن نیست که آیا این زن کارتن خواب از سرما به درون سطل زباله پناه برده و آنجا فوت کرده است یا افرادی جسد او را در سطل زباله قرار داده‌اند.

هفته گذشته خبری نیز درباره کشف جسد یک مرد کارتن خواب در همدان انتشار یافت. به گزارش پلیس این کارتن‌خواب به قتل رسیده و جسدش به شیرسنگی همدان منتقل شده بود.

آماری از کارتن‌خواب‌ها در دست نیست اما گفته می‌شود یک سوم آن‌ها زن هستند.

طبق آمار رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران، اسفند سال گذشته تنها در تهران حدود دو هزار کارتن خواب زن وجود داشه است.

فاطمه دانشور، رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران با تاکید بر این که امکانات گرم‌خانه برای زنان کارتن خواب کمتر است، خواستار توجه بیشتر در این زمینه شده بود.

Bottom